en procés d’actualització

descarregar 

Càrrec / ÀreaPersonae-mail de contacte
GerènciaNicolau Sisquésnsisques@acudam.com
Directora - tècnica Servei de Teràpia OcupacionalEsther Ros direcciosto@acudam.com
Directora – tècnica Serveis Habitatges Irene Solsonadirrecciohabitatges@acudam.com
Directora - tècnica EMS , ERESS i voluntariatEsther Tempradotreballsocialcet@acudam.com
Cap Àrea ProduccióAndreu Sisteréasistere@acudam.com
Cap Àrea ComercialJoan Manel Arisajoanmanelarisa@acudam.com
Cap d’Administració i Finances Ramón Castelló administracio@acudam.com
ETS a l'STO - psicopedagogaMercè Huguetpsicolegsto@acudam.com
LOPD, prevenció i subvencionsJudith Parísqualitat@acudam.com
Comunicació i transparènciaAndreu Garciacomunicacio@acudam.com
InformàticaJordi Parísinformatica@acudam.com
ETS Habitatges - psicologiaMelissa Sassipsicologahabitatges@acudam.com
ETS Habitatges - treball socialMireia Solsonatreballsocialhabitatges@acudam.com
ETS a l'STO - treball socialAlbert Cardonatreballsocialsto@acudam.com
Psicòloga EMS Cristina Viñolaspsicolegcet@acudam.com
ETS a l'EMS - fisioteràpiaAraceli Muletfisioaraceli@acudam.com
Medicina General PreventivaFernando Majlufdoctor@acudam.com
Infermeria - HabitatgesCristina Segurainfermerahabitatges2@acudam.com
Infermeria - HabitatgesDolors Vicoinfermerahabitatges@acudam.com
DietistaA. Zapatainfo@acudam.com
Psiquiatria STO - HabitatgesImma Bujpsiquiatria@acudam.com
Psiquiatria USAPÀngel Pedrapsiquiatria2@acudam.com
Equip pedagògic STOGemma Anguerapedagogia@acudam.com

Coordinadora Mèdica - FísicaEsther Ciscarsalut@acudam.com
Esport i lleureJoan Pérezesportilleure@acudam.com
Fisioteràpia i ergonomiaLaia Moncasifisioterapia@acudam.com