Descarregar PDF

Càrrec / ÀreaPersonae-mail de contacte
Director - Gerent Jordi Morillasjmorillas@acudam.com
Directora - Tècnica àrea d'atenció a les personesRosa Morera dtsocial@acudam.com
Cap d’administració i finances Ramón Castelló administracio@acudam.com
Cap àrea produccióAndreu Sisteréproduccio@acudam.com
Cap àrea comercialJoan Manel Arisajoanmanelarisa@acudam.com
Directora - tècnica servei de Teràpia OcupacionalEsther Ros direcciosto@acudam.com
Directora – tècnica serveis Habitatge Irene Solsonadirrecciohabitatges@acudam.com
Directora - tècnica USAP , ERESS i voluntariatEsther Tempradotreballsocialcet@acudam.com
ISO àrea d'atenció a les persones i ETS a l'STO - psicopedagogaMercè Huguetpsicolegsto@acudam.com
LOPD, prevenció i subvencionsJudith Parísqualitat@acudam.com
Comunicació i transparènciaAndreu Garciacomunicacio@acudam.com
InformàticaJordi Parísinfo@acudam.com
ETS Habitatge - psicologiaMelissa Sassipsicologahabitatges@acudam.com
ETS Habitatge - treballa socialMireia Solsonatreballsocialhabitatges@acudam.com
ETS a l'STO - treballa socialAlbert Cardonatreballsocialsto@acudam.com
ETS a l'USAP - psicologiaEduard Estanypsicolegcet@acudam.com
ETS a l'USAP - fisioteràpiaAraceli Muletfisioaraceli@acudam.com
Med. General Preventiva HabitatgeMiracle Camarasasaluthabitatges@acudam.com
Infermeria - HabitatgeCristina Segurainfermerahabitatges2@acudam.com
Infermeria - HabitatgeDolors Vicoinfermerahabitatges@acudam.com
Medicina General Preventiva
Teresa Boronatmedicina@acudam.com
DietistaA. Zapatainfo@acudam.com
Psiquiatria STO - HabitatgeImma Bujpsiquiatria@acudam.com
Psiquiatria USAPÀngel Pedrapsiquiatria2@acudam.com
Equip pedagògic STOGemma Anguerapedagogia@acudam.com

Coordinadora Mèdica - FísicaEsther Ciscarsalut@acudam.com
Esport i lleureÁlvaro Terrerosesportilleure@acudam.com
Fisioteràpia i ergonomiaLaia Moncasifisioterapia@acudam.com